Lærerne


296005

Anette Sandsberg

anette@velfri.dk

Klasselærer for 0. klasse

296007

Birgitte Kallesøe

birgitte@velfri.dk

Klasselærer for 7. klasse

296008

Birgit Thesbjerg

birgit@velfri.dk

Klasselærer for 1. klasse

296011

Esben Gjerulff

esben@velfri.dk

296018

Kirsten Pedersen

kirsten@velfri.dk

Klasselærer for 4. klasse

296021

Maibritt Poulsen

På barsel i skoleåret 2018/2019

maibritt@velfri.dk

 

296022

Maria Secher Hansen

maria@velfri.dk

Klasselærer for 8. klasse

 

Lui Møller

lui@velfri.dk

Klasselærer for 5. klasse

296031

Tine Enevoldsen

tine@velfri.dk

Klasselærer for 3. klasse

296032

Troels Sønderby

troels@velfri.dk

Klasselærer for 2. klasse

 

Sussie Kristensen

Klasselærer for 6. klasse

sussie@velfri.dk

296020

Louise Koldby

Medhjælp i køkkenet og pædagogisk medhjælp

 

 

 

 

Pernille Bo hansen

Pædagogisk medhjælper

 

Christian Munk

christian@velfri.dk