Lærerne


296005

Anette Sandsberg 29 86 16 56

anette@velfri.dk

Klasselærer for 1. klasse

296007

Birgitte Kallesøe 22 12 24 99

birgitte@velfri.dk

Klasselærer for 8. klasse

296008

Birgit Thesbjerg 24 67 35 42

birgit@velfri.dk

Klasselærer for 0. klasse

296011

Esben Gjerulff 50 97 36 00

esben@velfri.dk

296018

Kirsten Pedersen 20 44 91 21

kirsten@velfri.dk

Klasselærer for 3. klasse

296021

Maibritt Poulsen 28 25 43 25

maibritt@velfri.dk

 

296022

Maria Secher Hansen 30 48 86 31

maria@velfri.dk

Klasselærer for 7. klasse

 

Lui Møller 25 33 97 29

lui@velfri.dk

Klasselærer for 6. klasse

296031

Tine Enevoldsen

tine@velfri.dk

Klasselærer for 2. klasse

296032

Troels Sønderby 61 33 50 43

troels@velfri.dk

Klasselærer for 4. klasse

 

Sussie Kristensen

28 90 09 48

sussie@velfri.dk

296020

Louise Koldby

Medhjælp i køkkenet og undervisningsassistent

296012

Gitte Moeskjær Jensen

Undervisningsassistent

 

Louise Aagaard

Undervisningsassistent