Lærerne 22-23


Anette Sandsberg – Klasselærer for 0. klasse

anette@velfri.dk

 

Birgitte Kallesøe – Klasselærer for 8. klasse/souschef

birgitte@velfri.dk

 

Birgit Thesbjerg – Klasselærer for 1. klasse

birgit@velfri.dk

 

Esben Gjerulff – Faglærer

esben@velfri.dk

 

Kirsten Pedersen – Klasselærer for 2. klasse

kirsten@velfri.dk

 

Maibritt Poulsen – Klasselærer 5. klasse

maibritt@velfri.dk

 

Lui Møller – Faglærer – it-ansvarlig

lui@velfri.dk

 

Tine Enevoldsen – Klasselærer for 4. klasse

tine@velfri.dk

 

Troels Sønderby – Klasselærer for 3. klasse

troels@velfri.dk

 

Sussie Kristensen – Klasselærer for 6. klasse (barsel foråret 2023)

sussie@velfri.dk

 

Louise Koldby – Pædagogisk medhjælp

 

Kristina Frydendahl – Pædagogisk medhjælp

 

Birgitte Pallesen – barselsvikar foråret 2023

birgittepallesen@velfri.dk

 

Kian Doyle – barselsvikar foråret 2023

kiandoyle@velfri.dk